Apie mus

Miskininkyste.lt – visos miškininkystės paslaugos miškų savininkams. Miškininkystė, miškotvarka, miško vertinimas ir supirkimas už geriausią kainą. Ruošiame miško tvarkymo ir želdinimo projektus, teikiame miško sodinimo ir priežiūros paslaugas, padedame sutvarkyti dokumentus. Orientuojamės į paslaugų kokybę, ypatingą dėmesį skiriame savo darbuotojų mokymams ir praktinių įgūdžių įgijimui.

Teikiame visas miškininkystė paslaugas miškų savininkams: ilgalaikės miško priežiūros sutartys, nemokamos konsultacijos miškininkystės klausimais, miško vertinimas ir kirtimas, miškotvarkos ir želdinimo projektų rengimas, miško tvarkymo planų sudarymas, kirtimo dokumentų ruošimas, miško supirkimas, sodinimas ir jaunuolynų ugdymas.

Superkame mišką su žeme, perkame mišką išsikirtimui ir superkame įvairių rūšių medieną. Ilgametė darbo patirtis leidžia siūlyti geriausias kainas. Dirbame laikydamiesi apibrėžtų teisės aktų, ypatingą dėmesį skiriame miško priežiūrai ir gamtosauginių reikalavimų realizacijai. Darbams naudojame profesionalią techniką. Garantuojame darbų sklandumą ir greitą atsiskaitymą.

Mūsų įmonės veikla pagrįsta atsakingu požiūriu į klientą ir kokybiškų paslaugų teikimu. Siekdami realizuoti individualius miško turėtojų poreikius, įsipareigojame:

  • Užtikrinti geras kainas ir greitą atsiskaitymą. Sąžiningai įvertinsime Jūsų mišką ir pasiūlysime geriausias kainas. Išaiškinsime miško vertinimo principus ir rezultatus. Kiekvienam miško savininkui, nepriklausomai nuo valdomo miško ploto ar lokacijos vietos, stengiamės pasiūlyti aukščiausią rinkos kainą ir palankiausius atsiskaitymo būdus. Mūsų tikslas – išlikti teisingiems ir padėti Jums priimti optimaliausią sprendimą. Įvertinsime Jūsų mišką ar medieną per maksimaliai trumpą laiką. Garantuojame greitą ir sklandų atsiskaitymą.
  • Pasiūlyti geriausias sąlygas. Suprantame, kad kiekvienas pardavėjas, norintis parduoti mišką ar medieną, ieško ne tik geriausių kainos pasiūlymų, bet ir sąžiningo pirkėjo, kuris laikosi savo įsipareigojimų. Skiriame daug laiko ir investicijų, siekdami gerinti paslaugų kokybę ir aptarnavimą, todėl galite būti tikri, kad mišką parduosite geriausiomis sąlygomis.
  • Laikytis skaidrumo principų. Esame socialiai atsakinga bendrovė, rūpinamės gyvenamąja aplinka ir jos tausojimu. Mūsų vykdoma veikla atitinka Lietuvos Respublikos įstatymus, galime užtikrinti teisiškai tvarkingą pirkimo-pardavimo procesą.
  • Tinkamai sutvarkyti pirkimo-pardavimo dokumentus. Žinome, kad teisinė miško pardavimo dalis gali pareikalauti daug laiko ir žinių, todėl, siekdami sumažinti Jūsų rūpesčių bagažą, padėsime sutvarkyti visus su miško pardavimu susijusius dokumentus.