Geriausia miško kaina už Jūsų mišką

Miško kaina ir miško vertės nustatymas – subtilus, praktinės patirties ir miškininkystės žinių reikalaujantis procesas. Miško kaina nulemta vidutinės rinkos vertės, medelyno tipo, miško lokacijos vietos ir kitų išorinių faktorių – nustatant miško vertę, vertinami sklypo augaviečių tipai, medžių rūšis, skersmuo ir amžius. Sandorio sėkmę lemia ir dalyvių ekonominis išprusimas bei sąžiningumas. Esame ilgametę patirtį turinti miško supirkimo bendrovė, siekianti pasiūlyti geriausias sąlygas – mūsų veikla paremta atsakingu požiūriu į klientą ir kokybiškų paslaugų teikimu.

Parduodant mišką svarbu įvertinti ne tik konkrečią pirkėjo pasiūlytą miško kainą, bet ir jo sąžiningumą, teisinį procesų pagrindą. Būtina atskirti prelimanarios kainos pasiūlymus nuo realios sandorio sumos – itin dažnai nesąžiningi pardavėjai, siekdami prisivilioti klientus, siūlo kur kas aukštesnes kainas, meluodami dėl realios Jūsų valdomo miško vertės. Primename, kad miško kainos skaičiavimas yra nelengva užduotis, todėl tikslią kainą gali nurodyti tik specialų išsilavinimą turintis miškininkystės specialistas.

Kokia gali būti Jūsų miško kaina?

Taupykite savo laiką ir sužinokite, kokia reali Jūsų miško kaina. Užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes pateiksime geriausią miško kainos pasiūlymą. Miško vertinimas atliekamas atsižvelgiant į esminius miško vertės kriterijus ir vidutinę einamojo mėnesio rinkos kainą. Vertinamas ir kainos nustatymas atliekamas nemokamai.

  Kaip nustatoma miško kaina?

  Medelyno rūšis ir miško lokacijos vieta

  Jei valdą parduodate kaip medelyną, svarbiausias miško kainos kriterijus bus medžių tipas. Šiuo atveju reikės informacijos apie vyraujančių medžių rūšį, miško brandumą, jo iškirtimo ir atsodinimo galimybes. Aukščiausiomis vidutinėmis rinkos vertėmis pasižymi ąžuolynai, klevynai, uosynai. Mažiau vertingi yra liepynų, drebulynų, baltalksnynų medelynai. Jei miškas vertinamas kaip vieta, skirta kaimo turizmo plėtrai, vertingesni bus miškai, įkurti šalia vandens telkinių. Jei miškas gali būti naudojamas kaip potenciali kirtimų vieta namų valdai (pakeitus tikslinę žemės naudojimo paskirtį), didesnę vertę turės šalia didžiųjų Lietuvos miestų esantys miškai.

  Kadastrinis miško valdos įvertinimas

  Vienas populiariausių ir tiksliausių miško vertinimo būdų – kadastrinis miško kainos įvertinimas. Kiekvienas miško savininkas turi pažymėjimą apie nekilnojamojo daikto ir daiktinių teisių į jį įregistravimą nekilnojamojo turto registre. Minėtajame dokumente nurodoma indeksuota žemės sklypo vertė ir vidutinė rinkos kaina, padedanti nustatyti galutinę miško ir medelyno vertę.

  Mišką superkančios bendrovės reputacija

  Kad būtumėte tikri miško pardavimo sklandumu, bendraukite su profesionalia ir rinkoje vertiname miško supirkimo įmone, kuri atsakys į visus Jūsų klausimus ir padės priimti optimaliausią sprendimą konkrečioje situacijoje. Nepamirškite, kad visos legaliai dirbančios bendrovės visų pirma sudarys sutartį, kurioje bus nurodomi įmonės rekvizitai, nustatomi atsiskaitymo būdai ir datos. Sudarydami sutartį pasidomėkite, ar dokumente nurodyta suma yra pilnai išmokama savininkui, ar iš jos dar bus išskaičiuojami mokesčiai.