Miškininkystės paslaugos

Miško pardavimas, kirtimai ir valdos priežiūra reikalauja ilgametės patirties, daugybės laiko ir žinių. Kad pasirūpintumėte miško apsauga, išvengtumėte teisinių rūpesčių ir būtumėte tikri atliekamų procesų sklandumu, bendraukite su kvalifikuotais šios srities profesionalais. Miskininkyste.lt – visos miškininkystės paslaugos: ilgalaikės miško priežiūros sutartys, nemokamos konsultacijos, miško vertinimas ir kirtimas, miškotvarkos ir želdinimo projektų rengimas, kirtimo dokumentų ruošimas, medienos supirkimas, miško sodinimas, jaunuolynų ugdymas ir kitos miškininkystės paslaugos.

Ypatingą dėmesį skiriame darbų kokybei, investuojame į modernią techniką ir mokymus, stengiamės išlaikyti tradicijas ir puoselėjame aplinkosaugos idėjas. Šis darbas mums nėra vien tik pragyvenimo šaltinis – tai mūsų pomėgis, kuriam negailime savo laiko ir jėgų. Aktyviai domimės miškininkystės naujovėmis ir plečiame žinių ribas. Mūsų veikla atitinka Lietuvos Respublikos įstatymus – garantuojame darbų skaidrumą ir teisiškai tvarkingus dokumentus.

Visos miškininkystės paslaugos

Miško (su)pirkimas
Superkame įvairaus amžiaus, tankumo ir rūšių miškus visoje Lietuvoje. Objektyviai vertiname miško būklę ir siūlome aukštas kainas. Garantuojame greitą ir sklandų pirkimo-pardavimo procesą.

Medienos (su)pirkimas
Superkame visų rūšių medieną, lapuočių ir spygliuočių medžius, rąstus ir popiermedį. Užtikriname greitą ir sklandų supirkimo procesą, siūlome aukštas medienos kainas.

Ilgalaikė miško priežiūra
Pasirašome ilgalaikes miško priežiūros sutartis ir teikiame profesionalią pagalbą visais miško priežiūros ir apsaugos klausimais. Planuojame sanitarinius ir prevencinius darbus, informuojame savininką apie miško būklę.

Miško vertinimas
Teikiame miško vertinimo paslaugas. Ilgametę darbo patirtį turintys specialistai nustato miško vertę, atsižvelgdami į komercinius ir ekonominius rodiklius.

Miškotvarkos projektų rengimas
Sudarome Lietuvos Respublikos teisės aktais paremtus miškotvarkos projektus. Apibrėžiame miško naudojimo sąlygas, numatome miško kirtimus ir valdos atkūrimo darbus.

Miško želdinimo projektų rengimas
Konsultuojame visais miško želdinimo klausimais, rengiame miško želdinimo projektus ES paramai gauti ir siūlome projektų įgyvendinimo paslaugas.

Miško tvarkymo planų rengimas
Rengiame miško tvarkymo ūkinių priemonių planus ir numatome optimaliausias miško tvarkymo priemones: miško sodinimą, jaunuolynų ugdymą, kirtimus ir kt.

Miško kirtimo leidimo dokumentų ruošimas
Teikiame profesionalias miško kirtimo paslaugas ir padedame suruošti Lietuvos Respublikos įstatymus atitinkančius dokumentus kirtimo leidimui gauti.

Miško kirtimas
Atliekame visus miško kirtimo darbus (pagrindinius, sanitarinius, ugdomuosius ir kt.). Naudojame modernią ir patikimą techniką, užtikriname sklandų ir operatyvų darbą, laikomės numatytų teisės aktų ir miško kirtimo reglamentų.

Miško sodinimas
Atliekame visus miško atkūrimo ir sodinimo darbus. Ruošiame žemę, parenkame ir atvežame sodinukus, rūpinamės medyno apsauga, padedame gauti paramą.

Nemokama konsultacija miškininkystės klausimais
Siūlome nemokamą konsultaciją visais miško naudojimo, priežiūros, tvarkymo, kirtimo ir pardavimo klausimais. Padedame įgyvendinti miškininkystės projektus.

Kodėl Miskininkyste.lt?

Nuo pirmosios įmonės įkūrimo dienos, Miskininkyste.lt teikia profesionalias miškininkystės paslaugas. Didelis dėmesys klientų poreikių realizacijai, gerų santykių palaikymas, atsakomybė, pagarba ir efektyvių rezultatų siekimas leido bendrovei užimti lyderiaujančias pozicijas ir siūlyti optimalų kainos ir kokybės santykį. Esame socialiai atsakinga bendrovė ir rūpinamės gyvenamosios aplinkos tausojimu. Dirbame laikydamiesi apibrėžtų teisės aktų, ypatingą dėmesį skiriame miško priežiūrai ir gamtosauginiams reikalavimams. Naudojame modernią ir patikimą techniką. Garantuojame darbų sklandumą ir greitą atsiskaitymą.